KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5224066
nr 522 4066
Akvarell
Dubbelsidig. Motiv från Slussen, skiss. Sign. på andra sidan 51x45
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 28 april 2008
kl 16:22:41
350 kr
300 kr
400 kr
650 kr
800 kr
2.000 kr
6
1.000 kr
7
1.700 kr
7
28 apr
TEMA Stockholmiana
Läs mer om TEMA Stockholmiana
Signe Persson-Melin (f. 1925)